WWW.KUMPAS.ILE.BIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aklı başında bir sarışın :d Aysun Kayacı: Yasak kalksın

2 posters

aklı başında bir sarışın :d Aysun Kayacı: Yasak kalksın Empty aklı başında bir sarışın :d Aysun Kayacı: Yasak kalksın

Mesaj tarafından eeisahin C.tesi 02 Şub. 2008, 11:10 am

Manken ve oyuncu Aysun Kayacı ile sinema oyuncusu Müjde Ar da başörtüsü yasağının kaldırılmasına destek verdi. NTV'de yayınlanan,”Haydi gel bizimle ol” programında konuşan Kayacı ve Ar, kadınların da başlarını örterek yükseköğretim görme haklarının olduğunu söyledi.

Kendisi de Bahçeşehir Üniversitesi öğrencisi olan Aysun Kayacı ise, başörtüsünün bir ideolojinin uzantısı olmadığını söyledi. Kendisinin de Müslüman olduğunu belirten Kayacı, “Bu türbanı takan benim sınıf arkadaşlarım da var. Kimsenin türbanı beni rahatsız etmiyor. Ne amaçla da örttüğünü bilmiyorum. Umurumda da değil. Örtmek istiyorsa örtsün. Ama biz bunu inkâr edemeyiz. Sorun hallolacaksa, biz bunu daha fazla konuşmayacaksak, ben çözülmesinden mutluyum” şeklinde konuştu.

aklı başında bir sarışın :d Aysun Kayacı: Yasak kalksın Pays70451c6d703baf9dby
eeisahin
eeisahin
admin
admin

Erkek Mesaj Sayısı : 409
Teknolojiyle aran nasıl : geçinip gidiyoruzz

aklı başında bir sarışın :d Aysun Kayacı: Yasak kalksın Empty Geri: aklı başında bir sarışın :d Aysun Kayacı: Yasak kalksın

Mesaj tarafından esdicien C.tesi 02 Şub. 2008, 4:45 pm

müzde ar çok doğru söyledi ama....madem ideolojik bir simge, aynı ideolojiye sahip erkekler ellerini kollarını sallayarak rahatça girio da kızalr neden kapıda tutuluo dedi....o kadından bunu beklmezdim:Smile
esdicien
esdicien
efsane
efsane

Erkek Mesaj Sayısı : 456

http://www.ortysh.yetkin-forum.com

- Similar topics