WWW.KUMPAS.ILE.BIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siyaset düzeysizlik çukuruna girdi!

Siyaset düzeysizlik çukuruna girdi! Empty Siyaset düzeysizlik çukuruna girdi!

Mesaj tarafından esdicien Ptsi 23 Tem. 2007, 5:52 am

Genç Parti İstanbul milletvekili adayı İbrahim Tatlıses’in, Bodrum dönüşü İzmir’in Torbalı İlçesi’nde düzenlenen mitingi olaylı geçti.

CHP’li Belediye Başkanı İsmail Uygur, ’Hoşgeldiniz’ demek istediği Tatlıses’in korumaları tarafından engellenince, elindeki çiçeği yere fırlatıp alandan ayrıldı. Olayı öğrenen Tatlıses, çiçeği korumalarına aldırıp, "Arkadaşlar, bir yanlışlık yapmışlar. Hangi partiden olursa olsun, halka hizmet edene saygımız sonsuzdur" dedi. Bu şok geçmeden mitinge katılım az diye eleştirilen İlçe Başkanı Nergiz Cumhur Kartal istifa etti.
Siyaset düzeysizlik çukuruna girdi! Ibomanset1
SİZİN İÇİN

Tatlıses, az bir kalabalığa yaptığı konuşmada iktidarı eleştirdi. Tatlıses, "Sizin için aday oldum. Doğruları söylemek için aday oldum. Şimdi teknenin birinde, Bodrum’da 18 yaşında kızlarla gezmesini bilmez miyim? Urfa’dan aday olacaktım. Ancak sevenlerim, ’Sana nasıl oy vereceğiz’ dediler. Bunun üzerine Genç Parti’den İstanbul milletvekili adayı oldum" diye konuştu.

VE BİR GERÇEK:D
Siyaset düzeysizlik çukuruna girdi! Uu.200707180807481
Yenicami semtindeki parti binasinin onunde bulunan secim minibusunun uzerindeki
’Ezilenler iktidar olacak’ kelimesinden ’il’ harfleri kaybolunca ortaya ’Ezenler iktidar olacak’ yazisi çikti. Partililer gazetecilerin fotograf çektiğini gorunce hemen pencereyi kapattı.
esdicien
esdicien
efsane
efsane

Erkek Mesaj Sayısı : 456

http://www.ortysh.yetkin-forum.com