WWW.KUMPAS.ILE.BIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Allahım Sen Büyüksünduaları kabul edensin

3 posters

Allahım Sen Büyüksünduaları kabul edensin Empty Allahım Sen Büyüksünduaları kabul edensin

Mesaj tarafından secretgirl Salı 12 Haz. 2007, 10:28 pm

Allahım Sen Büyüksün.Duaları Kabul Edensin.

Euzi billahi mine-ş şeytani`r- racim.Bismillahirrahmanirrahim.Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühu ve Resulühu.

Ey alemleri yaratan Yüce Allahım,
Kar yağdığı zaman yurdumuzda kaza olmasına izin verme.Yurdumuzdaki tüm araçları kazalardan belalardan koru.Hertürlü şerden sana sığınırız Ey rabbim.Hz.Muhammedin (s.a.v) , alinin ve ashabının hatırına ve hürmetine tüm müminlere yardım et.Allahım Yüzümüze bak bizi acılardan koru.Müslüman hastalara şifa ver.Bizi kabir azabından ve cehenneme girmekten kurtar.İmanımızı koru.Ey rabbim Senin gücün herşeye yeter.Yoksullara yardım et.Yaşlılara yardım et.İnsanların imanını artır.Allahım Hz.Muhammedin (s.a.v) bizden memnun olamsını sağla.Allahım insanları şeytanların şerrinden koru.Kıyametin şiddetinden beni ve sana inananları koru.Sen herşeye kadirsin.Bize acı.Bize rahmet,merhamet eyle.zalim müslümanları doğru yola ilet. Müslümanların aralarında çatışma çıkmasına izin verme.Peygamberimizi (s.a.v) koru ve yücelt.Ecrimizi artır ve bizi değerli kimselerden eyle.Bize kıyamette cemalini göster ve bizi daima huzurlu, mutlu, sağlıklı ve güvende yaşat.Kimsenin bizi kırmasına izin verme.Kimsenin bizi aşağılanmasına izin verme.Bizi sevdiklerimizden ayırma.Sen Yücesin Alemleri yaratansın.Bizi koru,gözet ve bizi sevdiklerinden eyle.Hayırlı dileklerimizi kabul eyle.Senden başka sığınılacak kimse yoktur.Düşmanların bizi zorlamasından sana sığınırız.Bizi sıkıntılardan ve belalardan Kurtar.Sana olan ibadetlerimizi artır.Bizi yücelt.Bizi imanımızda sağlam et.Tüm kötü huylardan beni ve müslümanları koru.Allahım Ayıplarımızı ört ve bizi temizle.İleride kafirlerle savaşırsak bizi Zafer ver.Bize her türlü savaş tekniği ve silah ilmini ver.Bize en az dünyadaki en kaliteli silahlardan ver.Allahım Senden adalet,barış ve huzur dolu bir hayat istiyoruz.Bu senin için çok kolaydır.Allahım kafirlerin hakimiyetini yer yüzünden kaldır.Mehdi (a.s) ve Yüce Hz.İsa (a.s) gelirlerse onlara deccale ve kafirlere karşı yardım et.ALLAHIM Zafer Senin VE Resullerinindir.Allahım sana sonsuz şükürler olsun.Peygamberlerimize,alimlere,şehidlere sonsuz salat-u selam olsun.

Vesselamün alel mürseliyn velhamdü lillahi Rabbil âlemin.
Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin.
secretgirl
secretgirl
silent_&_secret
silent_&_secret

Kadın Mesaj Sayısı : 191

Allahım Sen Büyüksünduaları kabul edensin Empty Geri: Allahım Sen Büyüksünduaları kabul edensin

Mesaj tarafından eeisahin Perş. 28 Haz. 2007, 11:12 pm

amin......
eeisahin
eeisahin
admin
admin

Erkek Mesaj Sayısı : 409
Teknolojiyle aran nasıl : geçinip gidiyoruzz

Allahım Sen Büyüksünduaları kabul edensin Empty Geri: Allahım Sen Büyüksünduaları kabul edensin

Mesaj tarafından HerseyVatanIcin C.tesi 18 Ağus. 2007, 5:59 pm

amin....
bu güzel duanin arkasindan bu güzel duada burda bulunsun madem...

Rabbim
Bir insan koy kalbime
Ama o insan senin de
sevdigin olsun

Ve bana öyle bir insan sevdir ki
O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun.
Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce
Onunla bulusmus olan sen olasin

Onunla el ele tutustugumuzda
Ikimizin uzerinde Senin elin olsun

Bana öyle gözler göster ki
Ben o gözlerden sana bakayim
Bana öyle bir sevgili ver ki
O gözler cennete acilan iki pencere olsun

Onunla oyle bir yolda yürüyelim ki
Kilavuzumuz sen olasin ey Rabbim

Oyle bir sevgili verki bana
Ona sarildigimda kainat bize baksin
Birbirine sarilsin
Sevgimiz kurtla kuzulari baristirsin
Bize bakip seytan Adem'e secde etsin
Günah sevap ugruna kendini feda etsin
Olüler birer birer uyansin sevgimizle

Bize öyle bir sevgili ver ki Rabbim!
Sevgimizde Muhammed sevilsin
Oyle sevelimki birbirimizi
Hz. Hatice göklerden bize seslensin
Ve desin ki;

"Bak ya Muhammed bak su sevgililere onlar bizde... bizde onlardayiz.
Bak Askimiz birkez daha yasaniyor yer yüzünde..
Allah Askimizi öyLe cok seviyorki binlerce insana yasatiyor..
HerseyVatanIcin
HerseyVatanIcin
baştacımız
baştacımız

Mesaj tarafından secretgirl Salı 28 Ağus. 2007, 4:00 pm

Bak ya Muhammed bak su sevgililere onlar bizde... bizde onlardayiz.
Bak Askimiz birkez daha yasaniyor yer yüzünde..
Allah Askimizi öyLe cok seviyorki binlerce insana yasatiyor..

lol! teşekkürler sevdigim dua
secretgirl
secretgirl
silent_&_secret
silent_&_secret

Kadın Mesaj Sayısı : 191

Mesaj tarafından HerseyVatanIcin Perş. 30 Ağus. 2007, 9:31 pm

bisey degil ne demek...... yeterki siz begenin....Smile
insallah daha güzel dualari sizinle beraber paylasiriz...Smile
HerseyVatanIcin
HerseyVatanIcin
baştacımız
baştacımız

- Similar topics